czwartek, 14 stycznia 2010

W lutym Wyrwani z Letargu budzą się

Witajcie

Informujemy, że przygotowania do Projektu "Wyrwani z Letargu -Młodzieżowa Akademia Buntu" ruszają od połowy lutego 2010. Obiecujemy,że wtedy też nasza aktywność na blogu wzrośnie i będziecie mieli okazję towarzyszyć nam zarówno w przygotowaniach do projektu jak i jego realizacji. Projekt realizowany będzie od marca do maja i mamy nadzieję, że ... inicjatywy będą kontynuowane nawet po zakończeniu projektu.

11 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo dobrze.

Anonimowy pisze...

Świetny pomysł. Super, że takie inicjatywy beda realizowane w Płońsku ! Czekam na luty i kolejne posty.

Tomasz B pisze...

Przepraszam, ja nie chciałbym być nieuprzejmy, ale wydaje mi się, że w sondzie pomyliła Pani, Pani Kasiu, nazwisko jednego z poetów, przynajmniej nie jest mi znany Milczanowski-Bruno. Jeśli więc chodzi o Milczewskiego, to proszę o jak najszybsze poprawienie pomyłki gdyż Bruno w ten sposób traci głosy!

Katarzyna Ornarowicz (z d. Lisińska) pisze...

Witaj Tomku :) Bardzo dziękuje za czujność i cenne uwagi.To co złe zostało naprawione :) Zapraszam do mobilizacji znajomych i głosowania na Waszych buntowników poezji.

mo pisze...

W końcu coś się będzie działo :) Najbardziej mi przypadły do gustu te warsztaty fotograficzne, fajnie że w naszym stosunkowo małym mieście coś takiego będzie zrealizowane :)

Anonimowy pisze...

Inicjatywa super ! Mam pytanie kiedy ruszają poszczególne warsztaty i gdzie się będą odbywać bo jestem zainteresowana również uczestnictwem. Aż nie mogę uwierzyć,, że w Płońsku się będą działy takie rzeczy :)

Anonimowy pisze...

Czekamy, czekamy ;)

Unknown pisze...

Witajcie kochani :)
Ciesze się że już pojawiają isę takie pytania. Akcje happeningowe będą :)w okolicach dnia Wagorowicza czyli 20 marca 2010.

Warsztaty będą odbywały się w Płońsku w Miejskim Centrum Kultury w soboty w godzinach 9.00-16.00 tak więc proszę o rezerwację terminów i zapraszam od uczestnictwa.

Warsztaty fotografii otworkowej 10 kwietnia

Warsztaty fotografii cyfrowej - 17 kwietnia

Warsztaty teatralno-dramowe 24 kwietnia

Anonimowy pisze...

Super to ja już rezerwuje sobie i zapisuje w kalendarzu :) Warsztaty fotografii ... no no no aż mi się buźka sama śmieje na tą myśl

Tomasz B pisze...

Witaj Kasiu,
trzymam mocno kciuki za Bruna-Milczewskiego, może wygra. Ostatnio kupiłem na allegro przez pomyłkę cała jego twórczość, ale nie jestem pewien czy jest dobra...
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Czekam z niecierpliwością :)
na warsztaty. i ciekawi mnie też akcja inicjująca projekt, ta z wierszami ... Będę wdzięczny za info

Projekt "Wyrwani z letargu - Młodzieżowa Akademia Buntu" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".
Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "Wyrwani z letargu - Młodzieżowa Akademia Buntu" sfinansowano ze środków programu Akademii Orange.